749F8A469AAA Jäähdytysnestesuodatin
OE-numero 749F8A469AAA: MITKÄ OVAT SEN KUSTANNUKSET?
Mikä on paras tuotemerkki tuotteille, joiden OE-numero on 749 F 8 A 469 AAA?
Parhaat alkuperäiset laitevalmistajat tuotteille, joiden OE-numero on 749 F 8 A 469 AAA ovat: FORD, FIAT
OE-numero 749F8A469AAA: lista autonvalmistajista
FORD, FIAT, CASE IH, NEW HOLLAND
Vaihtoehdot OE-numerolle 749F8A469AAA:
749F8A469AAA, 749 F 8 A 469 AAA
Valitse merkki
Valitse varaosa
Valitse valmistaja
7 tuotetta
Jäähdytysnestesuodatin HENGST FILTER 749F8A469AAA Ø: 93, 72 mm
EAN: 4030776076318 Tuotekoodi: H13WF12
Arvioi tuote
  • Läpimitta: 93, 72
  • Sisäläpimitta [mm]: 64, 63,5
  • Kierremitta: 11 / 16-16
  • Korkeus: 102
  • Tuotenumero: H13WF12
  • Tuotemerkki: HENGST FILTER
  • EAN numero: 4030776076318
  • Tila: Täysin
  • OEM viitenumero: 749F8A469AAA
Näytä OEM-numerot
Varastossa
Hinta sis. ALV 25.5%
toimituskulut
Jäähdytysnestesuodatin FLEETGUARD 749F8A469AAA Ø: 93,12, 93,78 mm
EAN: 224581123166731231667 Tuotekoodi: WF2051
Arvioi tuote
  • Kierremitta: 11 / 16-16 UN-2B
  • Korkeus: 105,59
  • Läpimitta: 93,12, 93,78
  • Suodatintyyppi: Hienosuodatin
  • Tuotenumero: WF2051
  • Tuotemerkki: FLEETGUARD
  • EAN numero: 224581123166731231667
  • Tila: Täysin
Näytä OEM-numerot
Varastossa (Tuotetta/tuotteita jäljellä: 2)
Hinta sis. ALV 25.5%
toimituskulut
RIVOLV 749F8A469AAA Tämä on yleiskuva Laturi RIV600183 RIVOLV 749F8A469AAA FORD, FIAT
Laturi RIVOLV 749F8A469AAA 12V, 120A, Ø 58 mm
EAN: 5901655797558 Tuotekoodi: RIV600183
  • Laturi varausvirta (A): 120
  • Jännite (V): 12
  • Hihnapyörä-Ø[mm]: 58
  • Rihloja (kpl): 5
  • suositeltu korjauksenlaajennus: Kiilahihna / moniurahihna
  • Suodatintyyppi: Ruuvattava suodatin
  • Tuotenumero: RIV600183
  • Tuotemerkki: RIVOLV
Tällä hetkellä loppu varastosta
Hinta sis. ALV 25.5%
Jäähdytysnestesuodatin MISFAT 749F8A469AAA Ø: 94 mm
EAN: 224470117835741178357 Tuotekoodi: O001
  • Läpimitta: 94
  • Kierremitta: 11 / 16"-16
  • Sisäläpimitta 2 [mm]: 62, 72
  • Korkeus: 143
  • Tuotenumero: O001
  • Tuotemerkki: MISFAT
Hinta sis. ALV 25.5%
Jäähdytysnestesuodatin DONALDSON 749F8A469AAA Ø: 93 mm
EAN: 224868118232131182321 Tuotekoodi: P554071
  • Sisäläpimitta 2 [mm]: 61, 71
  • Pituus (mm): 107
  • Läpimitta: 93
  • Kierremitta: 11 / 16-16 UN
  • Tuotenumero: P554071
  • Tuotemerkki: DONALDSON
Hinta sis. ALV 25.5%
Jäähdytysnestesuodatin CLEAN FILTER 749F8A469AAA
EAN: 2216310987751 Tuotekoodi: DA 990
  • Läpimitta 1 [mm]: 96
  • Kierremitta: 11 / 16-16 UN
  • Läpimitta 3 [mm]: 61,5
  • Läpimitta 4 [mm]: 71,4
  • Korkeus: 143
  • Tuotenumero: DA 990
  • Tuotemerkki: CLEAN FILTER
Hinta sis. ALV 25.5%
Jäähdytysnestesuodatin SogefiPro 749F8A469AAA Ø: 97 mm
EAN: 8012658258520 Tuotekoodi: FT4859
  • Läpimitta: 97
  • Liitinkierre: 11 / 16"-16
  • Korkeus: 137
  • Tuotenumero: FT4859
  • Tuotemerkki: SogefiPro
Hinta sis. ALV 25.5%