92100JX00A Lauhdutin, ilmastointilaite
OE-numero 92100JX00A: MITKÄ OVAT SEN KUSTANNUKSET?
Mikä on paras tuotemerkki tuotteille, joiden OE-numero on 92100-JX00A?
OE-numero 92100JX00A: lista autonvalmistajista
NISSAN, AWD, VOLVO, NISSAN (ZHENGZHOU), EACLIMA
Vaihtoehdot OE-numerolle 92100JX00A:
92100JX00A, 92100-JX00A
11 tuotetta
Lauhdutin, ilmastointilaite VAN WEZEL 92100JX00A Vedenerottimella, Alumiini, 640mm
Arvioi tuote
EAN: 5410909555306
Tuotekoodi: 33005372
- Korvaava tuote / korvaava tiedote 2: Vedenerottimella
- Jähdytysripamateriaali: Alumiini
- Verkon pituus [mm]: 640
- Verkon leveys [mm]: 344
- Verkon syvyys [mm]: 16
- Tuotenumero: 33005372
- Tuotemerkki: VAN WEZEL
- EAN numero: 5410909555306
- Tila: Täysin
- OEM viitenumero: 92100JX00A
Näytä OEM-numerot
Lauhdutin, ilmastointilaite NRF 92100JX00A typpitäytöllä, Vedenerottimella, Tiivisterenkaalla, 15,5mm, 10,1mm, Alumiini, 600mm
Arvioi tuote
EAN: 8718042370884
Tuotekoodi: 350577
- Korvaava tuote / korvaava tiedote 2: Vedenerottimella, Tiivisterenkaalla
- Sisääntuloläpimitta [mm]: 15,5
- Ulostulo-Ø [mm]: 10,1
- Materiaali: Alumiini
- Lisätarvike / lisätieto: typpitäytöllä
- Verkon pituus [mm]: 600
- Verkon leveys [mm]: 340
- Verkon syvyys [mm]: 16
- Kemialliset ominaisuudet: korroosionkestävä
- Tuotenumero: 350577
- Tuotemerkki: NRF
- EAN numero: 8718042370884
- Tila: Täysin
- OEM viitenumero: 92100JX00A
Näytä OEM-numerot
Lauhdutin, ilmastointilaite KOYORAD 92100JX00A 15mm, 10mm, Alumiini, R134a, 640mm
Tuotekoodi: CD020519
- Leveys (mm): 640
- Sisääntuloläpimitta [mm]: 15
- Ulostulo-Ø [mm]: 10
- Materiaali: Alumiini
- Kylmäaine: R134a
- Korkeus: 344
- Paksuus: 16
- Tuotenumero: CD020519
- Tuotemerkki: KOYORAD
- OEM viitenumero: 92100JX00A
Lauhdutin, ilmastointilaite NISSENS 92100JX00A typpitäytöllä, Vedenerottimella, 15,5mm, 10,2mm, Alumiini, 606mm, R134a, R1234yf
- Ulostulo-Ø [mm]: 10,2
- Kylmäaine: R134a, R1234yf
- Verkon syvyys [mm]: 18
- Verkon pituus [mm]: 606
- Verkon leveys [mm]: 341
- Tuotemerkki: NISSENS
- OEM viitenumero: 92100JX00A
Lauhdutin, ilmastointilaite AKS DASIS 92100JX00A Vedenerottimella, 610mm
Tuotekoodi: 072046N
- Paino [kg]: 2,96
- Pakkauspituus [cm]: 80
- Pakkausleveys [cm]: 51
- Pakkauskorkeus [cm]: 11
- Verkon pituus [mm]: 610
- Verkon leveys [mm]: 342
- Jäähdytintyyppi: Jäähdytysrivat juotetut
- Tuotenumero: 072046N
- Tuotemerkki: AKS DASIS
- OEM viitenumero: 92100JX00A
Lauhdutin, ilmastointilaite AVA COOLING SYSTEMS 92100JX00A ilman vedenerotinta, 15,5mm, 10,0mm, Alumiini, 610mm, R134a
Tuotekoodi: DN5372
- Korvaava tuote / korvaava tiedote 2: ilman vedenerotinta
- Ulostulo-Ø [mm]: 10,0
- Kylmäaine: R134a
- Valmistaja rajaus: Calsonic
- Laatu: Premium
- Verkon pituus [mm]: 610
- Verkon leveys [mm]: 342
- Tuotenumero: DN5372
- Tuotemerkki: AVA COOLING SYSTEMS
- OEM viitenumero: 92100JX00A
Lauhdutin, ilmastointilaite PRASCO 92100JX00A ilman vedenerotinta, 15,5mm, 10,0mm, Alumiini, 610mm, R134a
Tuotekoodi: DN5372
- Ulostulo-Ø [mm]: 10,0
- Valmistaja rajaus: Calsonic
- Laatu: Premium
- Tuotenumero: DN5372
- Tuotemerkki: PRASCO
- OEM viitenumero: 92100JX00A
Lauhdutin, ilmastointilaite DIEDERICHS 92100JX00A Vedenerottimella, Climate
Tuotekoodi: DCC1717
- lisätieto: Climate
- Tuotenumero: DCC1717
- Tuotemerkki: DIEDERICHS
- OEM viitenumero: 92100JX00A
Lauhdutin, ilmastointilaite PRASCO 92100JX00A 15mm, 10mm, Alumiini, 650mm, R134a
Tuotekoodi: DNA5372
- Sisääntuloläpimitta [mm]: 15
- Ulostulo-Ø [mm]: 10
- Valmistaja rajaus: Calsonic, wo Dryer, Alternativ
- Verkon leveys [mm]: 343
- Verkon pituus [mm]: 650
- Tuotenumero: DNA5372
- Tuotemerkki: PRASCO
- OEM viitenumero: 92100JX00A
Lauhdutin, ilmastointilaite Frankberg 92100JX00A Pidikkeellä, Vedenerottimella, 626 x 325 x 16, 15.5mm, 10.15mm, 626mm
Tuotekoodi: 5481FB0007206
- Kennon mitat: 626 x 325 x 16
- Ulostulo-Ø [mm]: 10.15
- Lisätarvike / lisätieto: Pidikkeellä
- Verkon pituus [mm]: 626
- Verkon leveys [mm]: 325
- Tuotenumero: 5481FB0007206
- Tuotemerkki: Frankberg
- OEM viitenumero: 92100JX00A
Lauhdutin, ilmastointilaite AVA COOLING SYSTEMS 92100JX00A Vedenerottimella, Alumiini, 631, 650mm, R134a, R1234yf