56500A4050 Hammastanko
OE-numero 56500A4050: MITKÄ OVAT SEN KUSTANNUKSET?
Mikä on paras tuotemerkki tuotteille, joiden OE-numero on 56500-A4050?
Parhaat alkuperäiset laitevalmistajat tuotteille, joiden OE-numero on 56500-A4050 ovat: KIA, HYUNDAI
OE-numero 56500A 4050: lista autonvalmistajista
KIA, HYUNDAI
Vaihtoehdot OE-numerolle 56500A4050:
56500A4050, 56500-A4050, 56500A 4050
4 tuotetta
Hammastanko DRI 56500A4050 Mekaaninen, Ohjaus vasemmalla, rihlattu, 1050 mm
Arvioi tuote
EAN: 221080317906855179068
Tuotekoodi: 714521921
- Käyttö: Mekaaninen
- Ohjausvaihdetyyppi: Hammastanko-ohjausvaihde
- Ohjausvaihdevalmisteelle: MANDO
- Pituus (mm): 1050
- Vasen / oikea liikenne: Ohjaus vasemmalla
- Sisääntulevan tangon tyyppi: rihlattu
- Ohjauspyörän kierrosten määrä: 2,6
- Nettopaino [kg]: 5,5
- Tuotenumero: 714521921
- Tuotemerkki: DRI
- EAN numero: 221080317906855179068
- Tila: Uudelleenvalmistettu
- OEM viitenumero: 56500A4050
Näytä OEM-numerot
Hammastanko ELSTOCK 56500A4050 Mekaaninen, Ohjaus vasemmalla, rihlattu, 1050 mm
Arvioi tuote
EAN: 5704651615280
Tuotekoodi: 14-1921
- Käyttö: Mekaaninen
- Pituus (mm): 1050
- Nettopaino [kg]: 5,5
- Tuotenumero: 14-1921
- Tuotemerkki: ELSTOCK
- EAN numero: 5704651615280
- Tila: Uudelleenvalmistettu
- OEM viitenumero: 56500A4050
Näytä OEM-numerot
Holkki, ohjausakseli FEBEST 56500A4050
Tuotekoodi: HYT-SG07
- Pakkauspituus [cm]: 3,6
- Pakkausleveys [cm]: 3,6
- Pakkauskorkeus [cm]: 2,2
- Paino [kg]: 0,008
- Tuotenumero: HYT-SG07
- Tuotemerkki: FEBEST
- Tila: Täysin
- OEM viitenumero: 56500A4050
Hammastanko SPIDAN 56500A4050 Mekaaninen, Ohjaus vasemmalla, raidetangolla, rihlattu, 1050 mm
- Kokonaispituus (mm): 1050
- Ohjaus: raidetangolla
- Korkeus sisääntuleva akseli [mm]: 151
- Huomioi huolto-ohjeet
- Vaihto-osa
- Tuotemerkki: SPIDAN
- OEM viitenumero: 56500A4050
Nämä tuotteet saattavat myös kiinnostaa sinua
DRI Hammastanko 714520698
Mekaaninen, Ohjaus vasemmalla, 15,8mm Pinion, rihlattu, 1179 mm
ja tilaa vievien tavaroiden lisämaksu erikseen
DRI Hammastanko 712520040
Hydraulinen, Ohjaus vasemmalla, ilman kulmavaihdetta, rihlattu, M14x1,5, 558 mm
KAMOKA Hammastanko 9120038
Mekaaninen, Autoihin ilman ohjaustehostinta, Ohjaus vasemmalla, DELPHI, neliönmuotoinen (square), M12x1, 1066 mm
Hinta sis. ALV 25.5%, toimituskulut
NTY Hammastanko SPK-DW-001
Hydraulinen
Tuotekoodi: SPK-DW-001
MAPCO Hammastanko 29524
Sähköinen, Ohjaus vasemmalla, rihlattu, 14, 1050 mm
FAST Hammastanko FT19019
Mekaaninen, Autoihin ilman ohjaustehostinta, Ohjaus vasemmalla
Tuotekoodi: FT19019
ERA Benelux Hammastanko SR2309
Mekaaninen, Ohjaus vasemmalla
Tuotekoodi: SR2309
JP GROUP Hammastanko 1144201300
Mekaaninen, Ohjaus vasemmalla
Hydraulinen, Ajoneuvoihin, joissa Servotronic-ohjaus, Ohjaus vasemmalla, neliönmuotoinen (square), M14x1,5, 1074 mm
NTY Hammastanko SPK-HD-002
Hydraulinen, Ohjaus vasemmalla
Tuotekoodi: SPK-HD-002
FAST Hammastanko FT19071
Mekaaninen, Autoihin ilman ohjaustehostinta, Oikean-/vasemmanpuolinen ohjaus, 105 mm
Tuotekoodi: FT19071
JP GROUP Hammastanko 1544200300
LAUBER Hammastanko 66.2443
Hydraulinen, Ohjaus vasemmalla, JTEKT, M14x1,5, 1125 mm, klin
Mekaaninen, Autoihin ilman ohjaustehostinta, Ohjaus oikealla, CLASSIC
ERA Benelux Hammastanko SR20072
Sähköinen, Ohjaus vasemmalla
Tuotekoodi: SR20072
Metalcaucho Hammastanko 50395