3A0959455F Jäähdyttimen tuuletin
OE-numero 3A0959455F: MITKÄ OVAT SEN KUSTANNUKSET?
Mikä on paras tuotemerkki tuotteille, joiden OE-numero on 3A0 959 455 F?
Parhaat alkuperäiset laitevalmistajat tuotteille, joiden OE-numero on 3A0 959 455 F ovat: VW
OE-numero 3A0959455F: lista autonvalmistajista
VW, VAG
Vaihtoehdot OE-numerolle 3A0959455F:
3A0959455F, 3A0 959 455 F
4 tuotetta
Jäähdyttimen tuuletin VEMO 3A0959455F
Arvioi tuote
EAN: 4046001119002
Tuotekoodi: V15-01-1805
- Tuotenumero: V15-01-1805
- Tuotemerkki: VEMO
- EAN numero: 4046001119002
- OEM viitenumero: 3A0959455F
Näytä OEM-numerot
Jäähdyttimen tuuletin FRIGAIR 3A0959455F Ø 1: 340 mm, 12V, 300W
Arvioi tuote
EAN: 4014305102013
Tuotekoodi: 0510.2013
- Nimellisteho [W]: 300
- Läpimitta 1 [mm]: 340
- Jännite (V): 12
- Läpimitta 2 [mm]: 300
- Tuotenumero: 0510.2013
- Tuotemerkki: FRIGAIR
- EAN numero: 4014305102013
- Tila: Täysin
- OEM viitenumero: 3A0959455F
Näytä OEM-numerot
Jäähdyttimen tuuletin VDO 3A0959455F Ø: 345 mm, 12V
Tuotekoodi: 5WK05380-V
- Läpimitta: 345
- Jännite (V): 12
- Lämmityslaite / jäähdytys: Sis. tuulettimen siiven
- Virrankulutus [W]: 80, 250, 450
- Tuotenumero: 5WK05380-V
- Tuotemerkki: VDO
- Tila: Täysin
- OEM viitenumero: 3A0959455F
Jäähdyttimen tuuletin FRIGAIR 3A0959455F Ø: 345 mm, 12V, 450W
Tuotekoodi: 0510.2022
- Nimellisteho [W]: 450
- Läpimitta: 345
- Tuotenumero: 0510.2022
- Tuotemerkki: FRIGAIR
- OEM viitenumero: 3A0959455F
Nämä tuotteet saattavat myös kiinnostaa sinua
NRF Jäähdyttimen tuuletin 47026
Ø 1: 412 mm, 12V, 300W, Jäähdytystuulettimen kehällä, Ohjainlaitteella
Hinta sis. ALV 25.5%, toimituskulut
THERMOTEC Jäähdyttimen tuuletin D9MF001TT
Ø: 415 mm
Tuotekoodi: D9MF001TT
NRF Jäähdyttimen tuuletin 47394
Ø 1: 360 mm, 12V, 330/330W, Jäähdytystuulettimen kehällä, Ohjainlaitteella
THERMOTEC Jäähdyttimen tuuletin D9MF002TT
Ø: 406 mm
Tuotekoodi: D9MF002TT
NISSENS Jäähdyttimen tuuletin 85946
Ø: 475 mm, 12V, Jäähdytystuulettimen kehällä, Ilman vastusta, Vastuksella, Ilman ohjainlaitetta
MAHLE Jäähdyttimen tuuletin CFF 401 000S
Ø: 382 mm, 12V, 300W, Sähköinen
Tuotekoodi: CFF 401 000S
Ø 1: 390 mm, 12V, 312W, Soikea, ilman jäähdytystuulettimen kehää
THERMOTEC Jäähdyttimen tuuletin D8A002TT
Ø: 280 mm, 250/80W, Sähköinen, ilman jäähdytystuulettimen kehää
Tuotekoodi: D8A002TT
3RG Jäähdyttimen tuuletin 80238
Ø: 260 mm
VALEO Jäähdyttimen tuuletin 696344
Pidikkeellä
THERMOTEC Jäähdyttimen tuuletin D80004TT
Ø: 295 mm, 12V, 120W, Jäähdytystuulettimen kehällä
Tuotekoodi: D80004TT
Ø 1: 260 mm, 12V, 150W, Kiinnityskehyksillä
AKS DASIS Jäähdyttimen tuuletin 058047N
Ø: 420 mm, 12V, 390W, Jäähdytystuulettimen kehällä, Ohjainlaitteella
Tuotekoodi: 058047N
Ø 1: 390 mm, 12V, 150W, Jäähdytystuulettimen kehällä