BOSCH 0 445 110 113 Ruiskutussuutin Audi A8 D2 Yhteispaineruiskutus, Tiivisterenkaalla
- Polttoainejärjestelmä: Yhteispaineruiskutus
- Korvaava tuote / korvaava tiedote 2: Tiivisterenkaalla
- Tuotenumero: 0 445 110 113
- Tuotemerkki: BOSCH
- Samanlainen OE numero (vain vertailua): 057 130 276 H
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
Maksusi on suojattu Maksuprosessin salauksen ansiosta kolmannet osapuolet eivät pääse käsiksi luottokortti- ja henkilötietoihisi, joten turvallisuutesi ja yksityisyytesi on taattu.
-
Palautus ja vaihtaminen
14 päivää -
Turvallinen tilaus
100 päivää -
Säästä toimituksessa
alkaen 160,00 € -
Nopea toimitus
Samanlainen OE numero (vain vertailua):
Ruiskutussuutin 0 445 110 113 BOSCH sopivat
| Automallit: | Audi A8 D2 |
| Moottorit: | 3.3 TDI quattro |
| Moottorin teho (hevosvoimina): | 224 hv |
| Teho (kilowatteina): | 165 kW |
| Valmistusvuosi: | 2000-2002 Jahre |
| Valmistajan tuotenumero: | CRI1-13 |
| OE-osanumero(t): | 057 130 276 H, CRI1-13 |
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen Autonvaraosat24.fi-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu Autonvaraosat24.fi-verkkokaupasta.
FAQ: Usein kysytyt kysymykset
Autonvaraosat24.fi:n autovaraosien asiantuntijat